Co o TacFitu řekli ti, kteří si jej již zacvičili?

Přečteno: 6770
Mne dal TacFit vacsi triceps a celkove zvysenie fyzickej kondicie.  Jo, a cim dalej, tym viac si vsimam suvislost cvikov TacFitu s pohybom v grapplingu.”
Jakub Zahumenský
 
U mně je to spíš o zvyšování psychické odolnosti, jako že se neseberu a neodejdu, prostě přepnu do zarputilého módu a pokračuju s úsměvem ve cvičení, aaaargh.
Jirka Jung
 
Jednoznačně tricák a taky mi pomohl k MMA.”
Ríša Bittman
 
Dal mi možnost solidně si zacvičit doma bez potřeby jakýchkoliv pomůcek. Říkal už někdo namakaný tricáky ? Vzal mi představu o mých hranicích kam až můžu jít.”
Petr Štoček
 
Je to takovej jinej styl cvičení, než na kterej je člověk zvyklej. Je fajn, že ho můžeš cvičit doma bez pomůcek. Co na něm nesnáším jsou ty intervaly – cvičení – pauza. Je to jak čekání na smrt.
Honza Lalinský
 
Já si takhle představuju power jógu propojí to tělo, zvýší fyzickou a psychickou odolnost. A Honzou zmiňované pauzy k (klasické) józe patří jako rychlé uvolnění mezi jednotlivými polohami.
Helča Jahelková
 
TacFit je pro mne cvičení, které mi pomáhá zvýšit sílu a výdrž, které mě připravuje na techniky a drily z jujitsu a které si můžu zacvičit kdykoli bez použití speciálniho nářadií
Honza Kurš
 
Donutí mě k maximálnímu výkonu, nepotřebuji k němu žádný doplňkový vybavení. Můžu se těšit na 10 sekundové pauzy. Jedno z nejlepších cvičení pro celkové zlepšení kondice, se kterým jsem se setkal. Výsledky na sobě nejen cítíte ale i vidíte 😉
Honza Sovák
 
Já vyzkoušel hodně kondičních systémů a TacFit je pro mě jasná volba (a je jedno, jestli v tom jsem, či nejsem instruktor). Mě dal TacFit pocit, že když dokážu zacvičit ten který protokol, tak dokážu vše 😉 Pro mě je TacFit cesta, jak vybudovat srdce bojovníka. Armáda má svoje drily, které jim pomáhají udělat odvážného vojáka, my máme TacFit, který nám pomáhá čelit životním strastem s úsměvem na rtech. Chceš mi vzít mou víru v sebe sama? Tak si pro ni pojď 🙂
Jarda Kolcun
 
“Líbí se mi, že například během protokolu Alfa dokážu intenzivně procvičit celé tělo během pouhých 30 minut a nemusím jezdit do posilovny. Také oceňuji fakt, že si POKAŽDÉ šáhnu na dno a zjistím, že to jde ještě o kousek dál, o jedno opakování více, o pár vteřin déle, že pokaždé překonávám své limity, které máme každý ve své hlavě. TacFit pro mě není pouze kondiční cvičení. Je to způsob, jakým zjišťuji, že všechno jde, když se chce….a ono to opravdu jde…ale bolí to :-)”
Zdeněk Novák
Series Navigation<< Přehled speciálních programů systému TacFit 1Vědecký důkaz o funkčnosti TacFitu >>

Autor