Rodiče o výuce

Přečteno: 3000

Jujutsu se líbí moc a dítě poskakovalo nadšením ještě 3 dny poté, kdy mohlo celou rodinu vyválet po zemi. Opici bez banánu a s banánem nám musí předvádět každý den, protože se nám prostě líbí, je to krásný pohyb 🙂 Okoukal to i 2-letý brácha 🙂 Škoda, že není optimální sledovat tréninky, je to – oproti mnohým jiným aktivitám – zábava i pro rodiče 🙂 Netrapte se s odpovědí, je to jen poznámka pro radost, Vy jste ji s Jujutsu udělal nám.

Jitka Stříbrná

 “To je presne to, co hledam. Chci, aby moje dite umelo pracovat s vlastnim telem, koordinovalo pohyby, bylo obecne zdatne a sebevedome, nesmalo se druhym, ze tak rychle nebeha… Nechci, aby syn navstevoval sport, kde frustrovani rodice tlaci sve ambice skrze sve deti, jak to treba byva u fotbalu ci jinych popularnich sportu, takze Vasi aktivitu vrele vitam.

Zuzana Kuncova 

 

“…z detskeho jujutsu jsem jeste nadsenejsi

Sasa Breitenfelnerova 

 

Předně moc děkuji za první půlrok vašeho tandemového úsilí, kterého si moc vážím. Eliáše to chytlo a jsem rád za možnost pokračování po létě. Děkuji i za podrobnou reflexi proběhlého a plán budoucího. Fakt skvělí.

“Jardo, děkuji Vám moc za Eliáše. Je nadšen z nových prostor. Začíná si užívat vztahu žák a mistr a líbí se mu to, těší mne to.

Daniel Kaucký

 

Děkujeme za stále skvělou a pestrou výuku 🙂

Jana Tůmová 

 

“Vojtu Jujutsu opravdu moc chytlo, baví ho to, za což Vám i Vašemu kolegovi chci poděkovat. “

Lucie Měchurová 

 

“…Jinak zpětné vazby na dosavadní tréninky od “našeho mladýho” jsou velmi pozitivní a na každý se hrozně těší. Dokonce chtěl zrušit dovolenou na horách, protože přeci nemůže přijít o hodinu…”

Petr Nosek

 

“Byť akční hrdinové jsou asi to hlavní lákadlo pro děti v tomhle věku, věřím, že se to časem změní na zálibu ke cvičení jako takovému. I proto oceňuji Váš přístup, který je komplexní a ne jednostranně zaměřený (fyzická kondice, techniky, praktické využití i “filosofie”). Sám jsem několik let cvičil karate a poté aikido a jsem rád, že v Roztokách se objevila právě tahle možnost. Nechtěl jsem aby Matyáš začínal se sporty jako WT nebo Taekwondo, protože si myslím, že tahle forma je daleko lepší, nabízí všestrannější rozvoj (pády, obratnost i rozumění vlastnímu tělu) a následně pak i možnost volby případného přechodu k jiným typům bojových umění nebo i dalších sportů. Takže díky, držím palce a přeju pevnou vůli (nejen) při vedení prcků”

Petr Nosek