Úvod do FAST

Přečteno: 4316

Učíme lidi vypořádat se s každou úrovní konfliktu pomocí sebejistoty a získané vlastní zkušenosti. Účastníky našich kurzů jsou lidé všech věkových kategorií počínaje dětmi ve věku 6 let. FAST Defense je vhodné pro lidi s minimálními znalostmi sebeobrany, ale i pro zkušené instruktory

 Naučíme vás, jak používat řeč těla a verbální komunikaci k deeskalaci konfliktu. A pokud je potřeba, pak i fyzickou obranu.

 Těžiště a cílem FAST Defense je zvládnutí konfliktu na úplném počátku, tedy na úrovni verbální i neverbální sebeobrany.

 Naučíme vás jak zvládat stres a konflikt na úrovni emocionální, ale i fyzické. Ať už se jedná o malou slovní konfrontaci, či fyzický útok, budete překvapeni, kolik síly v sobě dokážete nalézt, pokud je potřeba se bránit.

 Nejsou nutné velké svaly a zabijácké zkušenosti speciálních jednotek proto, abyste se dokázali ubránit.

 Asi znáte ten pocit po konfliktu “Jsem si jistý, že bych to příště dokázal(-a) zvládnout lépe”, a my vám můžeme ukázat jak na to. Představte si zkušenosti a klid tolik potřebný při řešení jakéhokoliv konfliktu, a to jsou přesně věci, které vás můžeme naučit.

 Staňte se odolným vůči psychickému stresu a absolvujte s námi kurz FAST Defense. Ať už se jedná o kurz pro děti v trvání 2 hodin, anebo pro dospělé, v trvání 3,5 hodin, to vše vám stačí k tomu, abyste příště již s jistotou zvládli řešit konflikty daleko efektivněji.

 Dovolte našemu týmu pomoci vám stát se specialistou na řešení konfliktů.

Dokážete více, než si myslíte….