FAST Defense bude na Prague Barefoot Runu

Přečteno: 2393

Dne 1.6.2013 proběhne první dětský charitativní Prague Barefoot Run pod patronací Bosého Teda McDonalda, autora knihy Zrozeni k běhu, a starostky Prahy 6 Marie Kousalíkové.

Počet nadšenců bosého běhání stoupá i v Čechách, a svoji sílu předvedou poprvé veřejně na Den dětí, tedy 1.6.2013, kdy proběhne první Prague Barefoot Run – nesoutěžní běh naboso. Aby se mohl zúčastnit opravdu každý, trasa bude dlouhá pouze 4,2 km a poběží se po upraveném okruhu v pražském parku Ladronka. Dokonce není třeba ani běžet, jedinou podmínkou je účast na boso.

FAST Defense Česká republika zde v rámci doprovodného programu umožní dětem vyzkoušet si zkrácenou verzi obou dětských programů:

  1. Antibully program je zaměřený na prevenci šikany. Šikana je u nás dosti podceňovaný fenomén, který však může velice výrazně ovlivnit život dítěte. Tento kurz naučí základní dovednosti o sebedůvěře a identifikaci momentu, kdy neškodné škádlení přechází již v počátky šikany.
  2. CATS program (Child Awareness Training series) program je zaměřený na principy chování v kontaktu s cizími osobami. Ať už se děti nacházejí venku či doma, pokud se dostanou do kontaktu s cizí osobou, musí vědět, jak se chovat, aby se nestaly obětí únosu či obtěžování.

Připojte se k nám a zúčastněte se tohoto běhu. Určitě to bude stát za to 😉

Oficiální stránky akce: 1st Prague Barefoot Run

Jarda Kolcun

velký fanoušek běhu naboso 🙂