TacFit instruktoři v ČR

Přečteno: 1732

Jarda Kolcun

2012 (25.listopad) Získání instruktorského stupně Field Instructor v systému TacFit (Tactical Fitness).2013 (15.listopad) Získání instruktorského stupně Clubbell Instructor v systému CST (Circular Strength Training).

Jarda se bojovým uměním věnuje již více jak 30 let a je držitelem technických stupňů v několika bojových uměních (více informací naleznete zde). V současné době pracuje v nadnárodní firmě ve středním managementu, vede dětský oddíl Jujutsu v Roztokách u Prahy, pravidelně vyučuje systém TacFit zaměstnance ve firmě DHL IT Services (v rámci programu zvyšování odolnosti vůči stresu) a organizuje jednou měsíčně TacFit a CST-Clubbell semináře i pro širokou veřejnost.

Jako jediný český instruktor také získal od Alberta Gallazziho (European CST & TacFit Head Coach) povolení vzdělávat se i ve vojenské verzi systému TacFit.

Od března 2014 přednáší tento systém na Univerzitě Karlově – Fakultě tělesné výchovy a sportu v rámci předmětu “Krizová komunikace”.

Jarda je autorem mnoha článků, které jsou zveřejněny a/nebo publikovány i na následujících portálech:

Specializuje se na:

  • prevenci šikany dětí a mládeže,
  • výuku sebeobrany a bojového umění jujutsu pro děti,
  • kondiční přípravu pro dospělé i děti v rámci systému TacFit a CST – Clubbell,
  • zvyšování odolnosti člověka vůči fyzickému stresu dle metodiky systému TacFit,
  • zvyšování odolnosti člověka vůči psychickému stresu dle metodiky systému FAST Defense – Adrenaline Stress Response Training,
  • studium psychologie stresu a přežití.

——————————————————————

Jiří “Buldozer” Kubín (na fotce vpravo) a Radim Přikryl (na fotce vlevo)

Kluci získali certifikaci TacFit Field Instructor 23.03.2014 ve výcarském Luganu od Alberta Gallazzi. V současné době vyučují tento systém v TF Legion Gymu v Boskovicích.

 

Kontakt na Jirku:

– mobil: +420 731 477 147