bojovky

jujutsufasttacfitkaleidoskop

Občasník Bojovky.info

Kalendář událostí

srpen 2019
Po Út St Čt So Ne
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Fotogalerie

Reportáž ze semináře TacFit 04 – Delta a Echo

DSC_0261.jpgPoslední seminář tohoto roku, a předposlední v rámci celého cyklu představení systému, TacFit máme za sebou. Sešla se již tradičně silná parta, takže si cvičení užili nejenom oni, ale i já :-) O čem byl tento seminář?

V teoretické části jsme si vysvětlili jednu z nejdůležitějších částí systému – periodizaci tréninku tak, jak je vnímána a vykládána v rámci tohoto systému. Osvětlili jsme si také spojení s Fibonacciho čísly, Elliottovými vlnami a katapult efektem. A pak přišla na řadu část praktická, na kterou se všichni zcela jistě moc těšili již od začátku ;-)

DSC_0119.jpgPraktická část byla o podrobném vysvětlení protokolů Delta a Echo včetně dvou nových unikátních zátěžových systémů metabolismu člověka, části na mobilitu i kompenzačních cvičení.

Tentokrát jsme využili buliny (kettlebelly), kuželky (clubbelly), medicinbaly a samozřejmě i cviky s vlastním tělem. Troufnu si tvrdit, že právě cviky s medicinbaly patřily k nejvíce náročným, protože zvláště v pokročilé náročnosti již vyžadovaly solidní sílu rukou, výbušnost nohou i celého těla a to celé synchronizované se správným dýcháním.

Účastníci si dále prohloubili své koučovací schopnosti a pozorně sledovali čistotu zacvičené techniky u svého svěřence.

Řekli jsme si také detaily ke zkouškám v březnu příštího roku, kdy někteří účastníci již zkusí štěstí a pokusí se ve švýcarském Luganu zvládnout certifikaci na level TacFit Field Instructor. Další termín pak bude v září v Praze, takže bude dostatek času na přípravu a případné zopakování.

No a v lednu již dokončíme seznámení se se systémem TacFit (seminář TacFit 05 – Foxtrot, Golf) a rozjedeme druhé kolo. Tento poslední seminář je primárně určen účastníkům předchozích seminářů, protože již bude obsahovat minimum teorie, ale zato bude ještě o něco intenzivnější, než tomu bylo tuto sobotu :-)

Termíny pro další cyklus TacFit i Clubbell seminářů oznámím během následujících 2 týdnů (musím jen domluvit termíny konání s bratry Sokolíky)

Na závěr si účastníci opět mohli zakoupit oblečení s logem TacFit – Czech Legion s 20% slevou a šlo se domů :-) V naší fotogalerii naleznete fotky z tohoto semináře :-)

Mějte se skvěle, užívejte si klidné atmosféry vánoc a budu se na vás těšit v lednu, kdy se třeba sejdeme na některém ze seminářů :-)

Šťastné a veselé...a hezký Nový rok :-)

Jarda Kolcun